Írjon Ön is a vendégkönyvbe!

Küldjön e-mailt a csapatnak!

2009. október 24. Szombat                             Parti Viktor
Szombati forduló...

Fordulatos meccs Csákváron, erős szél, nagy hibák, pocsék játékvezetés, összeségében 1 pont.

Igen rossz időjárási körülmények között zajlott le a 11. forduló csapatunkat érintő mérközése. A csapatnak meg kellett küzdenie a helyenként nagy lökéshullámokat gerjesztő széllel és az elméletileg jobb játékerőt képviselő Csákvár II-vel. Csapatunk a Németh - Nagy, Vaskó, Rédl, Bodor, Szíjj, Balázsik, Geda, Jaczó, Milis Á., Milis G. kezdő tizeneggyel lépett pályára. Az első pár percben a hazai csapat nagy erőkkel rohamozott és igyekezett zavart illetve gólt elérni. Az 5. percben Rédl menteni igyekezett és telibe találta Némehtet, nagy kapusbravúr vagy szerencse! A 14. percben megszerezte csapatunk a vezetést: egy kapu előtti kavarodásban Jaczó eszmélt gyorsan, és igaz némi szerencsével de a kapuba jutatta a labdát, 0-1. A játékrész további részeiben a küzdelem volt jellemző. A hazai csapat remekül vezette oldalsó támadásait, de védelmünk és kapusunk a helyén volt. Veszélyes helyzeteket alakítottunk ki mi is és Milis G. révén már gólt is elérhettünk volna, de csatárunk ziccerben hibázott. A bíró egy Milis G. ellen a tizenhatoson belül elkövetett szabálytalanságot nem vett észre, nem kaptunk büntetőt. Az ellenfél is veszélyesen támadott, kapufát is elért, illetve ajtó-blak helyzetben hibáztak. A 46. percben mikor már mindenki a szünetet várta jobb oldalról Milis Á. adott be egy labdát, a szél kissé megtolta és kapura lövés lett belőle. Az ártatlan labdát a hazai kapus meglepetésre bevétte, így 0-2 lett a szünet eredménye.A második játékrészre cserélt a hazai csapat, több poszton is és igen veszélyes támadásokat vezetett. A csapatunkat kissé megfogta a szünet és nagyon magunkra húztuk az ellenfelet. aminek sajnos meg lett a következménye az 57. percben egy kapu előtti kavarodásban a labda balra pattant és onnan a hazai játékos bebombázta a labdát a kapuba, 1-2. Az edzönk cserékkel probált frissíteni, Jaczó helyett Prosszer, Geda helyett Balogh, Milis Á. helyett László T., Nagy helyett Orosz. Sajnos egy kapushiba miatt ismét elvesztettük az előnyünket. A félpálya közepéről Prosszer hátra gurított egy labdát, Rédl átlépte és a csatárok elől Németh nem kirugta, hanem felvette. Hazaadás közvetett szabadrúgás 8 méterről, sajnos gól. A meccs további részében kissé elfáradt a csapatunk nagyon nyomott a hazai gárda, de a védelem sokszor tisztázozz és Németh is nagy bravúrokat bemutatva igyekezett hibáját jóvá tenni. A mérközés vége felé elszabadultak az indulatok és több játékost is - mind hazai, mind vendég oldalról - lehett volna korán a zuhany alá küldeni. Végeredményképpen X lett a mérközés, egy igen gyenge játékvezetés mellett.

zolipek@axelero.hu

Az oldalon található információk szerzői jogvédelem alatt állnak, ezért ezen adatokkal történő jogosulatlan visszaélés büntetőjogi következményekkel jár.

Az oldalt készítette és szerkeszti: Tóth Balázs