Küldjön e-mailt a csapatnak!

2010. március 11. Csütörtök                             Parti Viktor
Tavaszi szezonkezdés...

Tavaszi szezon első meccseidegenben, jó kezdéssel.

Elkezdődött a tavaszi szezon a 14. fordulóval. Csapatunk első meccsét idegenben játszotta Sárkeresztes ellen, idegenben. Edzőnk elhatározása alapján a kezdő csapatunk a következő volt: Németh László, Millei Tamás, Vaskó Gergely, Kónya Balázs, Balogh Norbert, Balázsik Márton, Prosszer Zoltán, Milis Gábor, Geda Zoltán Szíjj Szabolcs, Orosz Richárd. A mérkőzést csapatunk jól kezdte. lendületesen. Egy szőglet után gyorsan vezetést szereztünk egy fejes góllal. Ezt követően egy gyors, ritmusos, látványos támadás végén már 0:2 volt az eredmény. A játékvezető a későbbiekben egy vitatott tizenegyest ítélt a hazai csapatnak, így szépítettek. Ez kissé megfogta csapatunkat és megzavarta játékosainkat, amit a hazai csapat ki is használt és egyenlítettek. A szünetben sikerült a csapatot felrázni, tisztázni a fellépő problémákat és lenyugodtak a fiúk. A második félidőben ismételten jól játszott csapatunk és megérdemelten, biztosan győztek. Edzőnk elmondása szerint meg volt elégedve a csapat teljesítményével, jól és megfelelően játszottak. A csapat jó teljesítménye mellett kiemelte Balázsik Márton, Millei Tamás, Geda Zoltán játékát. Cserék: Jáni Árpád, Jaczó Bálint, László Tamás, Szabó József.

Sárkeresztes - Zámoly 2-4 ( - )
Helyszín: Sárkeresztes.

Gólszerzők: Geda (2), Milis G., Balázsik.

Sárga lapok: Kónya, Balázsik, Milis, László T.

ZOLI PÉKSÉG

Cím: 8081 Zámoly
        Petőfi utca 1/a.
Telefon: 06/22/251-020 Fax: 06 / 22 / 251-020
zolipek@axelero.hu

Az oldalon található információk szerzői jogvédelem alatt állnak, ezért ezen adatokkal történő jogosulatlan visszaélés büntetőjogi következményekkel jár.

Az oldalt készítette és szerkeszti: Tóth Balázs